MÜTEAHHİTLİK VE TAŞERONLUK

KABA İNŞAAT İŞLERİ YAPIMI

BETONARME YAPI GÜÇLENDİRME

ÇELİK YAPI GÜÇLENDİRMELERİ

ASANSÖR KUYUSU İZOLASYONU

KOLON TABLİYE GÜÇLENDİRME

İNŞAAT TEMELİ SU YALITIMI

TARİHİ ESER RESTORASYONU

HAKKIMIZDA MİSYON & VİZYON

İstanbul başta olmak üzere Türkiye çapında İnşaat Yapımı ve Yapı Güçlendirme piyasasında orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni İnşaat sistemi ve modeli ile teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek İnşaat sektörümüzün çağdaş seviyeye ulaşmasına katkı sunmak hedefiyle İstanbul’da kurulmuş olan SONUÇ YAPI İNŞAAT, kuruluşundan beri yaygın profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve piyasası geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek İnşaat Yapımı ve Yapı Güçlendirme aleminde saygın bir yer edinmiştir.

SONUÇ YAPI İNŞAAT sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni istekleri yakından takip eden firma idaresi, kuvvetli idari ve mali birikimi ile sektörde lider firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini yaşama geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren İstanbul'un her bölgesinde; lider ve numune nitelikte, nitelikli, yenilikçi çoğu projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri saatinde ve beklenilen nitelik seviyelerinin üstünde tamamlayarak piyasasında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan SONUÇ YAPI İNŞAAT günümüz mevkisine gelmesinde, personelinin tecrübe ve profesyonelliği ile idare kadrosunun geliştirmiş bulunduğu strateji ve organizasyon başarısı etkili olmuştur.

SONUÇ YAPI İNŞAAT ailesi olarak bütün taahhüt ve yatırım projelerinde çağdaş idare teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, niteliği belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini saatinde tamamlamayı asli politikası olarak benimsemektedir.

SAYGILARIMIZLA,

SONUÇ YAPI İNŞAAT

YÖNETİM KURULU BAŞKANI